AF Silent 2003 - strona nieoficjalna

• 2016-08-24 MUKP.PL
  • 2016-08-19 Sparing
  • 2016-08-05 Wyjazd na obóz
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • CKS Czeladź - JSP Szczakowianka Jaworzno
  • LKS Przemsza Siewierz - AKS Niwka II Sosnowiec 1:3
  • KKS Czarni Sosnowiec - Zagłebie Sosnowiec 3:2
  • MUKP Dąbrowa Górnicza - AF Silent Dąbrowa Górnicza 1:3
  • AKS Niwka I Sosnowiec - KS Górnik Jaworzno 9:1

4 fun TV Music

Za zgodą 4fun TV

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.

DRUGA ROCZNICA AF SILENT

• autor: afsilent2003, 2014-05-31 21:19

WSPANIAŁA ZABAWA I INTEGRACJA

Najpierw Cię ignorują.

Potem się z Ciebie śmieją.

Później z Tobą walczą.

Później wygrywasz

Mahatma Gandhi

Dzisiaj był kolejny wielki dzień naszej Akademii. Coś, co pewnie dla wielu wydawało się niemożliwe, jednak się realizuje. Obchodzimy już drugą rocznicę istnienia. Przy tej okazji zastanawiam się na którym etapie słów Ganhiego jesteśmy? Nie można nas ignorować, śmiech już nie przystoi. Została zatem walka i meta. A tą metą jest zwycięstwo. Tylko co on oznacza dla szkółki piłkarskiej? Bo przecież nie chodzi o nieustanne udowadnianie, że u nas szkoli się bardzo dobrze. Niedowiarków przekonują tylko wyniki, a nam niekoniecznie o to chodzi. Bo wszyscy, zaczynając od zarządu, przez zawodników a na rodzicach kończąc przeszliśmy ewolucję. Choć biorąc pod uwagę gwałtowność tych zmian jest to jednak rewolucja. Dotyczy ona przede wszystkim mentalności i bardziej świadomego podejścia do kwestii treningów. Zrozumieliśmy, że efekt nie jest możliwy z dnia na dzień, nauczyliśmy się cierpliwości. A ta, jak wiadomo jest cnotą największą. Wierzymy, jeszcze chyba mocniej, niż przed rokiem w efektywność bo każdy dzień przynosi coś nowego. Piotr Pierścionek podkreśla cały czas: „nie mówimy, że robimy to lepiej, mówimy, że robimy to inaczej”. Zarząd natomiast dodaje: ”cały czas się uczymy, również na własnych błędach”. Nie wstydzimy się przyznać, że często czerpiemy wzorce z innych klubów. Jeżeli coś się sprawdziło to trzeba to powielać. Opowiadamy się natomiast zdecydowanie przeciwko marnowaniu talentów piłkarskich. Na czym polega to „inaczej”? Jak już pewnie wiadomo tym, którzy interesują się dąbrowską inicjatywą, staramy się kształcić wszechstronnie. Dla nas nie są istotne tylko treningi stricte piłkarskie. Trzeba urozmaicić szkolenie aby było bardziej efektywne. Nasza oferta jest jedną z najlepszych. My o tym wiemy, wie o tym wielu. Wielu nam zaufało i chyba nie pożałowali tej decyzji. Akademia nie spoczęła jednak na laurach. Od nowego sezonu ruszamy z kolejnymi nowościami. Będzie się działo! Bez względu na to, w którym miejscu tabeli będziemy i nie patrząc na tych, którzy w nasze działania nie wierzą. Co zatem odnajdziemy w ofercie oprócz treningów piłkarskich, corver coaching, judo, basenu, treningu funkcjonalnego, treningu indywidualnego i mentalnego? O tym już niebawem..

Dzisiaj podziękowano i wręczono statuetki również tym, którzy przez cały rok wspierali klub: Marcinowi Grabowskiemu, Danielowi Sobaniowi i Jolancie Poświat. Statuetka Oskarowa o nazwie ,,Superktoś'' powędrowała w moje skromne ręce, za co bardzo dziękuję. Wszyscy nagrodzeni angażują się w działalność Akademii ponieważ wierzą w sukces i widzą sens tej inicjatywy. Dziękujemy trenerom za cały rok ciężkiej pracy! Dziękujemy dr. Pawłowi Ryngierowi, trenerom coerver coaching, instruktorom pływania, Tomaszowi Kaczmarskiemi, Jolancie Poświt za intensywną pracę!

Akademii dziękujemy za realizację obietnic! Wszystkich, z którymi przyszło się nam mierzyć w tym sezonie dziękujemy i życzymy powodzenia!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Zgrupowanie Bielsko
Ładowanie...

Najnowszy film

PIERWSZA WYGRANA ;)

CKS Czeladź JSP Szczakowianka Jaworzno
LKS Przemsza Siewierz 1:3 AKS Niwka II Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec 3:2 Zagłebie Sosnowiec
MUKP Dąbrowa Górnicza 1:3 AF Silent Dąbrowa Górnicza
AKS Niwka I Sosnowiec 9:1 KS Górnik Jaworzno

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MUKP Dąbrowa GórniczaAF Silent Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 1:3 AF Silent Dąbrowa Górnicza